Menu
Sepetim

Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

 GİZEM KIŞ Tesettür Giyim firmamızdan aldığınız ürünler maksimum 72 saat (3 GÜN) içerisinde kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına (mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.
 
İade ve Değişim Süreci Kaç Gündür?
________________________________________
Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisinde dir.İade ve Değişim Ücretli midir?
________________________________________
İade ve Değişim talebiyle www.gizem kis.com gönderdiğiniz ürünlerin  kargo masrafı firmamıza aittir.

( %50 indirim yada 3 al 2 öde ve benzeri kampanyalardaki  iade ve değişim ücreti müşteriye aittir.)
Yurtdışı siparişlerde iade kargo ücreti alıcıya aittir. Ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
________________________________________
Etiketi koparılmış yada  tahrip olan ürünlerin kullanılmış olmaları halinde iadesi kabul edilemez.
 
Hangi Ürün/Ürünler İade ve  Değişim Kapsamına Girer?
________________________________________
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade ve değişim kapsamına girmektedir.
 
İade ve Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
________________________________________
İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > iade taleplerim bölümünde tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade ve değişim olarak gönderebilirsiniz.
 
Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
 
Firma Adı: GİZEM KIŞ TESETTÜR GİYİM

ADRES: MİMAR KEMALETTİN CAD.NECATİBEY BUL.NO:10 KAT:1 DAİRE:102 KISMET HAN ÇANKAYA İZMİR
Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?
 
PTT Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.
 
Ürünleri Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
________________________________________
İade VE Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Kupon Kodu" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak kupon kodunuzu kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz iade formunda belirttiginiz IBAN numaranıza para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.
 
İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

 
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra guvengiyim.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve  bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. Fatura unvanı ile iban sahibi aynı olmalıdır. İadeniz onaylandıktan  7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. 
 
Banka hesabım yok kapıda ödeme ile aldığım siparişin para iadesini nasıl alırım?
Herhangi bir banka şubesinden kendinize hesap açtırabilirsiniz. İadelerinizi sadece banka IBAN numaranıza yatırabiliriz. İban temin edilemiyorsa sipariş vermiş olduğunuz mail adresinize ürün bedeli kadar hediye tanımlanır. Bu çek ile ilerleyen zamanlarda tekrar sipariş verebilirsiniz. 
 
 Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
 
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.