Menu
Sepetim

Hakkımızda

Gizem Kış,tesettür giyimin yeni Markası 

Firmamız her zaman tesettür giyim modasını takip eden ve uyumlu bir biçimde giyinerek görünüşlerine özen gösteren kadınlara hitap etmektedir. Gizem Kış firmamız bu konudaki tesettür tasarımlarını göz alıcı bir şekilde hayata geçirmekte olup, fazlasıyla talep edilen tesettür giyim ürünlerini piyasaya sürmektedir. Gizem Kış firmamız bunun yanında da aksesuar konusunda da deneyimli olarak müşterilerinin zevklerine tamamıyla hitap edecek bir bakış açısına sahip olması ile de adından söz ettirmektedir. Yurt içi ya da yurtdışı pazara hakim olan bir firma olarak Gizem Kış; 2015 yılından beridir tesettür giyimde üretim faaliyetlerine devam ederek tesettür moda çalışmalarını oldukça başarılı bir biçimde sürdürmektedir. Her yaştan kadının giyim şartlarını içeren modern ve şık tasarımları ile büyük bir beğeni toplamaktadır. Çok kısa sürede Tesettür giyimde en çok tercih edilen tesettür markası haline gelmiştir.

İzmir Tesettür tekstil firması olan Gizem Kış; daha çok tesettürlü kadınları ilgilendiren kombinleri ile piyasada yer almaktadır. Bu kombinleri ile son derece muazzam bir görüntü elde etmek isteyen kadınlara devamlı olarak hitap etmektedir. Farklı farklı renklerin bir arada olduğu tasarımları ile sürekli göze hoş gelen tekstil ürünlerini ortaya koyan Gizem Kış bu alanda yeterli bir çalışmayı an be an gerçekleştirmektedir. Her sezon farklı kreasyonları ile müşterilerine güzelliğin sırlarını anlatan Gizem Kış; tesettürlü kadınların da modayı takip ettiklerinin de en büyük göstergesi olarak ifade edilmektedir. Bu yüzden de genel olarak tercih edilen tasarımları da içerisinde barındırmaya devam etmektedir.

Gizem Kış, size en iyi alışveriş hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz.